25.05.2014г.

Останній дзвоник в недільній школі при Свято-Успенському храмі

25 травня в недільній школі при Свято-Успенському храмі м. Кіровоград відбувся останній дзвоник. Після подячного молебня всі вихованці отримали подячні листи за активну участь у житті церковної общини. В період навчального року діти поринули в світ Старого Завіту, ознайомившись з витоками церковного вчення про створення світу та людини, а також з цікавими історіями з життя біблійних героїв. Стараннями Олени Новак був сформований невеликий дитячий хор. За час свого існування – 7 місяців, дітвора стала учасниками і організаторами двох концертів – “Архієрейська ялинка” та “Пасха”. Організація таких концертів дуже сильно сплотила викладачів недільної школи з дітьми та їх батьками – тому наш колектив став досить дружнім. А найголовніше, що частина дітей , яка спочатку не вміла навіть хреститися зараз воцерковляючись присупає до таїнств Сповіді та Євхаристії. Старша дітвора залучається до церковно-приходського життя – хлопці – паламарюють, а дівчатка – слідкують за чистотою в храмі та за підсвічниками під час богослужіння. Попереду літо – час канікул, час відпочинку від уроків. Закінчуючи навчальне півріччя ми не прощаємося з дітьми, адже попереду дитяче паломництво до Києва та православний дитячий табір “Стежина добра”.