19.04.2014р.

Тематична лінійка до Великодня

Великдень — найдавніше християнське свято. У цей день святкують визволення через Христа Спасителя всього людства від рабства диявола і дарування життя і вічного блаженства. “Свято свят і торжество торжеств”- так іменують Великдень православні християни. Цього дня світ відзначає Воскресіння Ісуса Христа з мертвих – подію, яка стала символом перемоги добра над злом, світла – над темрявою.
18 квітня учнями 10-А класу було проведено відкриту тематичну лінійку, присвячену світлому святу Воскресіння. Метою заходу було розширити знання учнів про святкування Великодніх свят; відроджувати звичаї та обряди нашого народу, примножувати його традиції; підкреслити значимість віри та Бога у нашому житті; виховувати у гімназистів почуття любові до свого народу.
Гімназисти мали змогу переглянути хореографічну композицію «Квітка-душа» у виконанні учнів 10-А класу, дізнатися легенди про походження свята, його витоки та традиції, прослухати декламування проникливої поезії, розширити знання щодо значення Великодня у житті українського народу, насолодитися натхненною піснею, присвячену світлому святу, та отримати цінну настанову від гостя заходу – отця Євгена.
Тож результатом заходу стало усвідомлення учнями того, що віра в Бога повинна мати свій відголосок у серці кожної людини, має пронизувати усю душу, пробуджувати у ній любов до ближніх, укріплювати волю та духовні сили, надію на краще, адже саме завдяки непохитній вірі наші предки рішуче захищали рідні землі, сім’ю, свою честь і гідність, отримували натхнення і зберігали нам у спадок культурні надбання.

http://portal.prolisok.org